• Wpisów: 444
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 16:02
  • Licznik odwiedzin: 30 555 / 2436 dni
 
onedirectionnn
 
1.Siedzicie z Zaynem u Ciebie w pokoju na podłodze rozmawiając.Nagle chłopak mówi : - Nudzi mi się.
Ty mówisz : - Wiem co powinniśmy zrobić.Puszczasz oko mulatowi i rzucasz na łóżko grę Monopoly.Zayn zawiedziony patrzy na Ciebie,a Ty mówisz : - No a o czym myślałeś,kochanie ?

2.Siedzisz w kuchni i nagle słyszysz jak Harry krzyczy : - Na pomoc. Umieram.! Przestraszona biegniesz do chłopaka i mówisz : - Co się stało.? Chłopak mówi : - Umieram.Chodź tu do mnie.Piana mi do oka wleciała.Piecze.Podaj mi ręcznik. Chwytasz ręcznik i mu podajesz. On mówi : - Chodź tu jeszcze. Wejdź do mnie. Ty mówisz : - O Boże,z kim ja mieszkam. I co myślisz,że tam wejdę i będziemy się ekhem...? On : - Ekhem..? Ty : - No wiesz o co mi chodzi. On : - Tak wiem, i tak myślę , chodź no tu do mnie.

3.Jest Halloween. Ktoś dzwoni do Ciebie do drzwi. Otwierasz , a przed Tobą stoi Niall przebrany za wampira. Niall : - Cukierek albo seks.  Ty : - Masz cukierka ... Chłopak podchodzi do Ciebie i całuje w szyję,kładąc swoje ręce na Twoje pośladki. Nagle chłopak mówi : - Głodny wampir to zły wampir,a zły wampir to brutalny wampir... Bierze Cię na ręce i idzie z Tobą do Twojego pokoju.Kładzie Cię na łóżku i zaczyna rozbierać. Ty mówisz : - Seks z wampirem...tego u nas jeszcze chyba nie było. I całujesz go.

4.Siedzisz razem z chłopakami w ich salonie przed telewizorem.Zdajecie sobie relacje z meczu.Nagle Louis do Ciebie powiedział: - Kochanie... Ty: - Hmm? On: - Możesz stąd wyjść?! Ty: - CZEMU!? On: - Bo jest mi cholernie gorąco,a to wszystko przez Ciebie. Ty zaczęłaś się śmiać,usiadłaś na kolanach Louisa i pocałowałaś go w policzek.

5.Ty i Liam wybraliście się na spacer do lasu. Szliście trzymając się za ręce. Postanowiliście pójść na polankę,żeby pobyć tylko we dwoje. Położyliście się na trawie i patrzyliście w niebo. W pewnym momencie Liam powiedział: - Chciałbym być przy Tobie już na wieki. Chcę mieć z Tobą dzieci i wychowywać je. Podniosłaś głowę.Zobaczyłaś jak chłopakowi ścieka łza po policzku. Wytarłaś ją,pocałowałaś go w usta i powiedziałaś: - Obiecuję,że tak będzie.Resztę dnia spędziliście razem na tej polance rozmawiając o waszej przyszłości.

  •  
  • Pozostało 1000 znaków